trečiadienis, sausio 27 d.
Iš „Ryanair“ atsistatydina aukštas pareigas užimantys darbuotojai
tiesa.com

Įmonė pranešė, kad iš „Ryanair“ atsistatydino ilgiausiai dirbęs ir daugiausiai kompetencijų visose avialinijose turėjęs darbuotojas čia pradirbęs daugiau nei 30 metų, Michael Hickey, „Ryanair“ operacijų skyriaus viršininkas. Pagrindinė atsistatydinimo priežastis – kilęs chaosas ir problemos įmonėje.

Šis vyras buvo atsakingas už sudėtingus įmonėje vykstančius procesus, prižiūrėjo pilotų darbo našumą, paskirstydavo krūvius, sudarydavo atostogų grafikus, atlikdavo vadovaujamą ir administracinį darbą.

„Ryanair“ vadovybė tvirtina, kad ši netektis įvyko po įmonėje kilusio chaoso dėl neteisingai paskirstytų pilotų darbo krūvių kas lėmė didžiulius nuostolius, mat reikėjo atšaukti daugybę skrydžių visomis kryptimis.

Atšaukti skrydžiai sujaukė planus beveik milijonui keleivių visame pasaulyje.

Kadangi biudžetinės oro linijos neturi kuo pakeisti šio itin svarbaus darbuotojo pradirbusio tris dešimtmečius, jo buvo prašyta laikinai pagelbėti „Ryanair“ kol pavyks rasti bent panašias kompetencijas turintį darbuotoją.

Paskutinė oficiali Michael Hickey darbo diena „Ryanair“ numatyta paskutinė spalio mėnesio diena.

Tai ne vienintelis darbuotojas per pastarąsias savaites palikęs skrydžių bendrovę, nors įmonė kruopščiai slepia savo problemas, tačiau aiškėja, kad nesenai aviakompaniją paliko ir nemažas būrys stiuardesių.

2017 10 07 12:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt