ketvirtadienis, sausio 28 d.
Iš sunkiai sergančių ligonių vogusi slaugė išvengė kalėjimo
tiesa.com
Pixabay.com

Slaugės profesijos besimokiusi 28-erių Ruth Daniel, vogusi iš sunkiai sergančių ir pažeidžiamų pacientų, išvengė kalėjimo. Moteris be jokios gėdos pasisavindavo ligonių asmeninius duomenis, banko korteles, kuriomis pasinaudojusi ji įsigydavo daiktus, maisto produktus. Iš viso R. Daniel išleido daugiau nei 1100 svarų sterlingų, rašo Metro.co.uk.

Pernai pradėjusi dirbti Bradfordo karališkojoje ligoninėje, moteris įgavo prižiūrimų pacientų pasitikėjimą, kuriuo vėliau pasinaudojo nedoriems tikslams.

Kai paaiškėjo, ką Ruth veikė ligoninėje, apie tai kiti darbuotojai pranešė policijos pareigūnams, perdavė jiems vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotą medžiagą.

R. Daniel šiuo metu laikinai uždrausta dirbti slauge, o atsakingi asmenys sprendžia, ar ir ateityje jai bus leista užsiimti šia veikla.

Teismo salėje moteris prisipažino esanti kalta dėl keturių apgavysčių ir dviejų vagysčių, dėl kurių ji buvo įskųsta Ji taip pat prisipažino įvykdžiusi dešimt papildomų nusikaltimų – septynias apgavystes ir tris vagystes, kurių metu Ruth įsigijo daiktų už 3970 svarų sterlingų, rašo Metro.co.uk.

R. Daniel teisėjas paskyrė dviejų metų trukmės įkalinimo bausmę, po to dvejus metus ji laisvėje bus lygtinio paleidimo sąlygomis. Moteris taip pat turės atlikti 240 valandų savanoriško darbo ir 20 dienų praleisti reabilitacijoje.

Moters draugė tikino, kad Ruth turi vis labiau nevaldomą priklausomybę lošimams, kuriems ji išleidžia visą savo atlyginimą.

Galiausiai, teisėjas, atsižvelgęs į faktą, jog R. Daniel turi vaikų, nusprendė nesiųsti moters už grotų.

2019 02 12 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt