sekmadienis, liepos 5 d.
Įsibrovęs ir užmigęs svetimuose namuose vyras pagalvojo, kad buvo pagrobtas
tiesa.com

29-erių Markas Campfieldas linksminosi klube, tačiau padauginęs alkoholio buvo išprašytas lauk, o vėliau atsidūręs 4 mylios nuo savo namų užmigo nepažįstamųjų namuose.

Kurioziška situacija nutiko prieš keletą dienų Londone. Kai vyras buvo išprašytas iš klubo jis pats nepamena kaip atsidūrė svetimuose namuose, nusirengė, atsigulė į lovą ir užmigo.

Paryčiais pabudus šiame gyvenančiai mamai, kuri turi panašaus amžiaus sūnų ir užėjus į vaikino kambarį ji pagalvojo, kad tai jos sūnus. Dar jam pasiūlė pagalvę ir toliau nuėjo ramiai miegoti.

Tik ryte, kai tėvas nusprendė pažiūrėti kaip jaučiasi jo sūnus ir nuėjęs į kambarį pamatė ten gulintį nuogą vyrą, tėvas liko itin nustebęs. Visgi šioje situacijoje dar keblesnėje padėtyje atsidūrė pats alkoholio padauginęs vyrukas, mat jis supratęs, kad yra nuogas ir guli nepažįstamųjų namuose pamanė, kad yra pagrobtas ir labai stipriai išsigando.

Visgi vėliau šią situaciją pavyko išsiaiškinti, o vėliau tėvas Marką dar parvežė ir į jo tikruosius namus, kadangi vaikinas dar nebuvo visiškai išsiblaivęs, kad gebėtų parvažiuoti pats.

2017 11 01 08:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt