pirmadienis, gegužės 25 d.
Iškrypėlis, internete „13 metų mergaitei siuntinėjęs nuotraukas”, pakliuvo pedofilų medžiotojams
tiesa.com
twitter nuotraukos

„Asda“ darbuotoją Edwardą Armstrongą namo po darbo Vašingtono mieste, Tyne and Wear, pasekė pedofilų medžiotojai. Jis jau kurį laiką buvo stebimas - pedofilų medžiotojai, pasivadinę „Dark Justice“ (ang. „Tamsusis Teisingumas”), privertė 59-erių metų vyrą manyti, kad internete bendrauja su trylikamete moksleive.

59 metų Edvardas Armstrongas pateko į spąstus, kai budinti grupė „Dark Justice“, internete sukūrė fiktyvią mergaitės, vardu Amy, anketą.

„Amy” Armstrongui rašė, kad jai - vos 13 metų, o jis atrašė, kad „nori pamatyti jos nuogą kūną“ ir kalbėjo apie lytinius santykius.

Jis vis dėl to pasakė ir „ne” „seksui iki 16 metų“, praneša „Chronicle Live“. Jis taip pat „Amy” siuntė asmenukes, kuriose vilkėjo prekybos centro uniformą, pagal kurią „Dark Justice“ jį ir atsekė.

Armstrongas teismo metu prisipažino bandęs užmegzti seksualinį santykį su vaiku. Teismas, išgirdęs apie iškrypėliškas E. Armstrongo žinutes įrašė vyrą į seksualinių nusikaltėlių regsistrą.

Iškrypėliui nebuvo skirta kalėjimo bausmė, tačiau Niukaslio Karališkąjame Teisme jam buvo skirti du metai viešųjų darbų bei reabilitacijos. Armstrongas taip pat penkerius metus laikysis seksualinių nusikaltimų prevencijos programos sąlygų.

2019 11 27 21:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt