penktadienis, birželio 5 d.
Išmatų pilnuose namuose dar gyvą moterį doroti pradėjo lervos
tiesa.com
Google Maps

Savo namuose Bridlingtone, pilnuose išmatų ir šiukšlių, rastas negyvos, lervomis ir musėmis aplipusios moters kūnas, praneša Metro.co.uk.

Hullo miesto teisme buvo atversta 42-ejų Donnos Bettley byla. Moteris gyveno namuose, kuriuose sąlygos buvo pačios blogiausios, kokias tik teko matyti pareigūnams.

2016-ųjų kovo 19 d. į D. Bettley namus buvo iškviesta policija po to, kai paramedikai moters kūną be gyvybės ženklų rado aplipusį musėmis ir lervomis. Negyva ji savo lovoje išgulėjo 5-8 dienas, teigė ekspertai.

Teisme buvo sakoma, kad D. Bettley savo šeimos narių prašė netvarkyti namų, kuriuose be jos dar gyveno jos sesuo ir tėvas, nes tai padaryti ji neva norėjo pati. Donnos mama mirė 2014-aisiais.

Policija sulaikė D. Bettley tėvą jam pareiškus kaltinimus dukters apleidimu, tačiau vėliau vyras buvo paleistas pritrūkus įrodymų.

Teisme buvo paskelbta ir D. Bettley mirties priežastis. Tai – kraujo užkrėtimas, kurį sukėlė ant nuospaudų ant jos kojų ir apatinės nugaros dalies patekusios lervos. Moteris nenorėjo palikti savo kambario ir atsisakė bet kokios medicininės pagalbos, nors jos tėvas skatino Donną vykti pas gydytojus, prašė jos leisti pakeisti patalynę, aptvarkyti namus.

Teismo medicinos patologė dr. Kirsten Hope atskleidė, kad D. Bettley buvo gyva, kai lervos po jos oda padėjo kiaušinėlius, iš kurių vėliau išsirito parazitai.

„Mano kaip profesionalės nuomone, tokios žaizdos atsiranda dėl aplaidumo, tačiau tokį atvejį per savo karjerą mačiau pirmą kartą“, – sakė ji.

25 metus teismo medicinos ekspertu dirbantis ir įrodymus įvykio vietose renkantis Geoffrey Birkettas tikino, kad namo viduje vyravęs nemalonus kvapas buvo toks baisus, kad po darbo jis turėjo išmesti drabužius.

Jis sakė, kad įvykio vietoje buvo „daugiausia žmogaus išmatų, kiek tik jam teko matyti“.

Po Donnos mirties jos tėtis ir sesuo ir toliau gyvena namo garaže, nepaisant to, kad East Ridingo savivaldybės atstovai jiems rado net tris atskiras gyvenamąsias vietas.

Hullo miesto vyr. Koroneris Paulas Marksas skelbė, kad mirties priežastis – natūralios aplinkybės, atsiradusios dėl apleidimo.

„Šiandien atskleisti įrodymai ir bylos detalės yra žiaurios. Nuo greitosios pagalbos tarnybų atstovų iki profesionalių medikų, visi sakė, kad tokio blogo atvejo jiems per kelis dešimtmečius trunkančią karjerą dar neteko matyti“, – sakė jis.

D. Bettley brolis – vienintelis dalyvavęs bylos nagrinėjime, sakė esantis šokiruotas to, ką jam teko išgirsti.

2019 07 16 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt