ketvirtadienis, liepos 9 d.
Ispanijoje – 6 milijonai bedarbių
tiesa.com

Ispanijos nedarbo lygis viršijo 27 proc. ir tai yra aukščiausias nedarbo rodiklis per pastaruosius penkerius metus, kai prasidėjo ekonominė krizė. Skaičiuojama, kad šiuo metu šalyje be darbo yra daugiau nei šeši milijonai gyventojų, pranešė bbc.com.

Pasak ekonomistų, greičiausiai šis rodiklis jau nebeaugs, nes ekonomika po truputį pradeda atsigauti ir tokius liūdnus duomenis pateikė tik pirmasis šių metų ketvirtis. Politikai taip pat supranta ir pripažįsta, kad sunkūs laikai toli gražu nesibaigė, tačiau viliasi, jog jau kitais metais bus sparčiai kuriamos darbo vietos.

Nors tarptautinės prognozės Ispanijos ekonomikai kol kas neigiamos. Štai Tarptautinis valiutos fondas sumažino Ispanijos augimo prognozes nuo 1,6% iki 1,5%, tačiau nedarbo lygio rodiklio nepakeitė – 27 proc. užfiksuotas kaip pikinis.

Šią savaitę taip pat laukiama ta pačia tema naujienų ir iš kitos didelės \'>Europos Sąjungos ekonomikos – Prancūzijos. Manoma, kad nedarbo lygio rodikliai šioje šalyje taip pat nedžiugins nei politikų, nei ekonomistų.

2013 04 25 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt