sekmadienis, spalio 25 d.
Išpuolis Londone įvykdytas per šventą musulmonų mėnesį
tiesa.com

Jungtinės Karalystės musulmonų taryba šiandien pasmerkė teroristinį išpuolį Londone. Pasak tikinčiųjų, nukauti teroristai negerbia nei tikėjimo, nei gyvybės.

Išpuolis įvykdytas šeštadienį, kuomet religingi musulmonai mini Ramadano mėnesį, susilaiko nuo malonumų bei dienomis nieko nevalgo. Musulmonų lyderiai pasibaisėję tokiu elgesiu. Generalinis tarybos sekretorius Harunas Khanas išsakė savo požiūrį socialiniuose tinkluose.

„Šie žiaurūs aktai šokiruoja. Musulmonų bendruomenė visame pasaulyje yra pasipiktinę ir pasišlykštėję šių bailių elgesiu, kurie sugriovė mūsų draugų britų gyvenimus. Faktas, kad tai nutiko per Ramadano mėnesį, kai daugybė musulmonų meldžiasi ir pasninkauja, atskleidžia, kad tie žmonės negerbia nei gyvenimo, nei tikėjimo“, – sakė musulmonų bendruomenės atstovas.

Primename, kad vėlų šeštadienio vakarą mikroautobusu važiavę teroristai ant London Bridge tilto įsirėžė į pėsčiųjų minią. Vėliau Borough turguje iš automobilio iššoko trys peiliais ginkluoti vyrai ir ėmė badyti žmones.

Praėjus 8 minutėms nuo pranešimo apie įvykį pareigūnai nukovė visus tris užpuolikus. Atakos metu nužudyti 7 asmenys ir dar 48 sužeisti. Kai kurių jų būklė kritinė.

2017 06 04 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt