penktadienis, liepos 1 d.
Išpuolis Maskvoje: Kremliaus sienos apmėtytos Molotovo kokteiliais
Parengė Dominykas Griežė
Pixabay, Youtube
Kremliaus sienos apmėtytos Molotovo kokteiliais

Nors Rusijos pradėtas karas vyksta Ukrainoje, kovinių epizodų netrūksta ir Maskvoje, prie pat Kremliaus – pastarojo sienos buvo apmėtytos Molotovo kokteiliais.

Apie šį incidentą skelbia ukrainiečių informacijos kanalai „Telegram“ platformoje ir Didžiosios Britanijos žiniasklaidos koncerno „Daily Mail“ portalas „Mail Online“.

Incidentas, apie kurį nėra daug žinoma, buvo nufilmuotas. Trumpame vaizdo įraše matoma, kaip vyras piktai gestikuliuoja raudonų plytų Kremliaus sienai, į kurią jau mestas Molotovo kokteilis ir greičiausiai ruošiasi mesti dar vieną degųjį kokteilį.

Nors tiek ukrainiečių informacijos kanalai, tiek „Mail Online“ nurodo, kad taip pasikėsinta į Kremliaus sieną, nėra tikslių duomenų, nei kada įvyko šis incidentas, nei ar tai iš tikro Kremliaus sienos.

Kaip nurodo „Daily Mail“ portalas, tai gali būti viena iš daugelio Rusijoje pastarosiomis savaitėmis vykstančių antikarinių protestų formų. Dėl pastarųjų protestų policija Rusijoje buvo sulaikiusi apie 15 tūkst. asmenų, kurie į gatves išeina nebijodami net drakoniškų pastarojo meto įstatymų, numatančių iki 15 metų laisvės atėmimo bausmes neigiantiems arba meluojantiems apie Kremliaus vykdomą „specialiąją operaciją“.

2022 03 23 18:27
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt