penktadienis, rugsėjo 25 d.
Išsityčiojus iš neįgalios moters, suimti išpuolio kaltininkai – tarp jų ir lietuvis
tiesa.com

Jungtinės Karalystės (JK) policija pranešė suėmusi tris paauglius, kurie viešai išsityčiojo iš neįgalios moters. Internete buvo pasklidusi žinia, kad šio viešo nepykantos kupino akto autorius – Anglijos lietuvis.

Šeštadienį ryte „Tiesos“ redakcija gavo pranešimą apie garbės nedarantį ir sunkiai sveiku protu suvokiamą lietuvio poelgį Rytų Anglijoje.

Skelbiama, kad jaunas vyras St. Edmunds mieste su draugais išsityčiojo iš psichiškai neįgalios moters – apiplylė ją miltais, vandeniu ir šlapimu, visa tai fotografavo ir vaizdus skelbė socialiniuose tinkluose. Tiesa, šie vaizdai nebėra pasiekiami internetu.

Internete – žinia apie šlykštų Anglijos lietuvio poelgį

Pirmadienį Anglijos policija patvirtino dar šeštadienį suėmusi tris viešose patyčiose dalyvavusius paauglius: 17-metį and du 15-mečius. Visi jie buvo paleisti už užstatą.

[TW=https://twitter.com/SuffolkPolice/status/1023234210830659584]

„Toks elgesys yra visiškai nepriimtinas ir šį atvejį mes tiriame labai rimtai. Kol kas suėmėme tris su incidentu susijusius asmenis ir toliau aiškinamės incidento aplinkybes”, - sakė inspektorius Anthony’is Bridglandas.

Incidentas sukėlė didelį pasipiktinimą miesto bendruomenėje ir žaibiškai išplito internete.

Turinčius informacijos Suffolko policija ragina nedelsiant susisiekti trumpuoju numeriu 101 pateikiant įvykio kodą 42206/18.

2018 07 30 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt