ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Išteisinta per egzorcizmo seansą sūnų nužudžiusi šeima
tiesa.com
Pixabay.com

Šeima, kaltinama nužudžiusi sūnų per egzorcizmo seansą savo 1,3 mln. vertės namuose šiaurės Londone, išvengė bausmės, rašo Metro.co.uk.

26-erių Kennedy Ife buvo surakintas antrankiais ir surištas, nes jo tėvai ir broliai manė, jog vaikiną apsėdo blogos dvasios. Prokuroras teisme atskleidė, kad jaunas IT specialistas 67 valandas buvo kankinamas, su juo buvo elgiamasi kaip su gyvuliu.

Tačiau turtingas verslo konsultantas Kennethas Ife (64), jo žmona Josephine (56) ir jų penki sūnūs neigė esantys atsakingi už Kennedy mirtį 2016-ųjų rugpjūtį.

Keturias dienas prisiekusieji svarstė, kokį sprendimą priimti. Galiausiai, jie nusprendė, kad šeima nėra kalta dėl žmogžudystės, asmens įkalinimo ir jo apleidimo.

Pasirodo, šeima buvo itin religinga, ji priklausė pietryčių Londone esančiai Jesus Sanctuary Ministries religinei bendruomenei.

2016-ųjų rugpjūčio 19 d. Kennedy tapo agresyvus, įkando savo tėvui ir grasino nusipjauti lytinį organą. Vietoje to, kad vežtų vaikiną pas gydytoją, jo mama kreipėsi patarimo į bažnyčios vadovą. Šeima apsėstą sūnų bandė išgydyti jį suvaržydami ir už jį melsdamiesi.

Moteris sakė gydytojų nekvietusi dėl to, kad tai buvo jų šeimos problema. Be to, pasirodo, Kennedy dėl miego trūkumo patyrė haliucinacijas, jam buvo aptemęs protas. Tačiau niekas iš šeimos narių nemanė, jog tai – pavojinga gyvybei.

Pasak šeimos narių, miręs sūnus ir brolis nuolatos kartojo „pabaisos simbolį 666“. Kennethas teisme neigė faktą, jog prie sūnaus kankinimų ir netekties prisidėjo jo priklausymas kultams ir slaptoms religinėms organizacijoms.

Vaikinas mirusiu paskelbtas iškvietus greitąją pagalbą ir pasakius, kad jis skundžiasi dehidratacija.

2019 03 15 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt