pirmadienis, liepos 13 d.
Ištikus širdies smūgiui, bedarbiui nutraukė pašalpas
tiesa.com

58-erių vyrui bedarbio pašalpa buvo sustabdyta praėjus vos kelioms dienoms po to, kai jis neatvyko į paskirtą susitikimą dėl ištikusio širdies smūgio, - paskelbė naujienų portalas mirror.co.uk.

Kovodamas dėl savo gyvybės, vyras negalėjo sudalyvauti jam paskirtame susitikime įdarbinimo centre. Po chirurgo peiliu gulęs vyras dėl jį ištikusios keblios situacijos nesulaukė jokios užuojautos ir supratimo iš įdarbinimo centro darbuotojų.

„Patyriau stiprų širdies priepuolį, bet, matyt, tai nėra pakankamai svari priežastis praleisti susitikimą įdarbinimo centre Dunfermline, Škotijoje“, - sakė Deividas Duncanas.

Iki tada, kai prieš beveik porą savaičų  savo namuose patyrė širdies priepuolį, bedarbis nebuvo praleidęs nei vieno „Job Centre“ paskirto susitikimo.

Jau pirmadienį D. Duncanas skambino į įdarbinimo biurą, norėdamas paaiškinti situaciją, tačiau jam buvo pasakyta, kad vyrui kitas susitikimas paskirtas nebus. Taip pat dėl neužpildyto darbo paieškos dienoraščio internete, bedarbio pašalpos skyrimas jam bus sustabdytas. Galiausiai, po beveik valandos trukusio pokalbio, jo buvo paprašyta vėl kreiptis į įdarbinimo ir pašalpų teikimo departamentą.

„Man buvo pasakyta, kad jei ketinu nedirbti ilgiau nei 13 savaičių, turėčiau prašyti, kad vietoj bedarbio pašalpos man būtų skiriama įdarbinimo ir paramos pašalpa. Dabar net nežinau, ar mano prašymas bus priimtas. Tiesa pasakius, aš patiriu stresą, kurio šiuo metu daktarai man pataria vengti", - piktinosi bedarbis.

2015 06 23 08:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt