pirmadienis, liepos 13 d.
J. Liesis pradeda gyvenimą iš naujo
tiesa.com

Televizijos laidoje KK2 „Bavaras“ Juozas Liesis buvo atviras kaip niekada. „Aš turėjau viską, - prisipažino dainininkas. – Tačiau šiandien nieko nebeturiu, netekau visko“. Dabar J. Liesis neturi nei šeimos, nei turtų, nei apartamentų, nei prabangių automobilių, dirba žurnalistu ir pradeda gyvenimą iš naujo.

Prieš dešimtį metų trys žavūs jaunikaičiai plėšė populiariausius gabalus, trijulė buvo kviečiama į pagrindines valstybines šventes ir grandiozines televizijų laidas. „Bavarų“ honorarai buvo didžiausi Lietuvoje. Už vienos dainos atlikimą grupei buvo mokami tūkstančiai. Vėliau Klaipėdos universiteto menų fakultete J. Liesis sutiko gražuolę studentę Eglę Skrolytę. Kai vyrai ėmė lakstyti paskui sijonus, baigėsi koncertai. „B‘avarija“ iširo. Tačiau Juozo ir Eglės laimės ir svajonių namai pradėjo eižėti – jauną šeimą prislėgė buities reikalai.

„Supratau, kad pinigai, kuriuos aš turiu, greitai baigiasi. Kad ką tik jautęsis turtingas, laimingas ir beveik visagalis, aš tampu vargšu. Krito pasitikėjimas savimi, aš užsidariau savyje. Eglė dažniau matė mano nuoširdžiai pagalbos prašančią nugarą negu akis, iš esmės pasidengusias kažkokiu keistu depresuojančiu liūdesiu. Aš manau, kad tiesiog nusisukau nuo jos“, - atviravo vyras.

Po penkerių santuokos metų pora išsiskyrė. Juozas užsidarė savyje. Tačiau jis rado stiprybės prisipažinti, kad skyrybos tuomet buvo vienintelis išsigelbėjimas. Dabar Juozas – keturiasdešimtmetis ir pradeda gyvenimą iš naujo. Nuo nulio. Tiesiogine šio žodžio prasme. Ieškančiam, nesėdinčiam ir nedejuojančiam žmogui atsiveria naujos durys. Sena, kietų, tvirtų draugų trijulė atgaivina projektą „B‘avarija“ ir žada sudrebinti Lietuvą. „Praradimai ir reikalingi tam, kad suprastume, kiek daug turime. Ir tam, kad toliau siektume savo tikslų“, - sakė Juozas Liesis.

2014 12 09 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt