trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Japonija uždaro savo sienas dar 14 šalių piliečiams
Alfa.lt

Japonija ruošiasi uždaryti savo sienas dar 14 valstybių, įskaitant Rusiją, Peru ir Saudo Arabiją, piliečiams, siekdama apsisaugoti nuo tolesnio koronavirusinės infekcijos COVID-19 plitimo, pareiškė premjeras Shinzo Abe (Šindzas Abė).

Japonija jau buvo uždraudusi atvykti užsieniečiams, per pastarąsias dvi savaites besilankiusiems per 70 pandemijos paveiktų šalių, o likusių valstybių piliečiams panaikino išduotas vizas. Papildomų 14 šalių įtraukimas į šį sąrašą įsigalios trečiadienį, nurodė Sh. Abe.

Draudimo atvykti ir vizų apribojimų galiojimas, iš pradžių turėjęs pasibaigti balandžio 30 dieną, pratęsiamas iki gegužės pabaigos.

Japonijoje paskelbta mėnesio trukmės nepaprastoji padėtis, šiuo metu galiojanti iki gegužės 6 dienos. Pareigūnai ir ekspertai dabar vertina šios priemonės veiksmingumą ir svarsto, ar reikėtų ją ir toliau taikyti.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, Japonijoje patvirtinti 13 385 užsikrėtimo atvejai, neskaitant 712 infekuotųjų, kurie buvo karantinuoti kruiziniame laive prie Tokijo anksčiau šiemet. Pranešama, kad COVID-19 protrūkis pareikalavo šalyje 364 žmonių gyvybių.

2020 04 27 10:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt