sekmadienis, spalio 25 d.
Jauną britą mirtis pakirto skrydžio metu
tiesa.com

Skaudi nelaimė savaitgalį įvyko iš Jungtinės Karalystės į populiarią atostogų vietą skridusiame lėktuve – dėl neaiškios priežasties mirė jaunas keleivis.

Šeštadienį vakare iš Manchesterio oro uosto skrydžiui pakilo bendrovės „Jet2“ lėktuvas, kuriuo žmonės vyko į saulėtąją Ibizos salą. Tai buvo eilinė kelionė – britai šią atostogų kryptį itin mėgsta, Ispanijai priklausančioje saloje kasdien leidžiasi bent keli lėktuvai iš JK.

Tačiau praėjus valandai nuo pakilimo lėktuvo priekyje sėdėjusį jauną vyrą ėmė purtyti traukuliai – greta buvę keleiviai suprato, kad jis negaluoja, ir bandė suteikti pirmąją medicininę pagalbą, o orlaivis skubiai nukreiptas į arčiausiai esantį oro uostą – Tulūzą Prancūzijoje.

Vis dėlto apie 20 minučių trukę bandymai stabilizuoti vyro būklę buvo nesėkmingi, o nusileidus Prancūzijoje medikams liko tik konstatuoti keleivio mirtį.

Pranešama, kad velionis – apie 30 metų vyras. Liudininkai teigia, kad prieš lipdamas į lėktuvą jis atrodė sutrikęs, praradęs orientaciją, pastebėta, kad jam sunkiai sekėsi įdėti savo lagaminą į bagažui skirtą vietą virš keleivių sėdynių.

Kol kas vyro mirties priežastis neaiški. Apie incidentą informuota velionio šeima, britų užsienio reikalų ministerijos atstovai palaiko ryšį su kolegomis Prancūzijoje.

Pakeliui į JK lėktuve sunegalavęs vyras mirė

2018 09 10 08:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt