trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Jauna studentė – neapykantos užsieniečiams auka?
tiesa.com

Praėjusią savaitę ligoninėje mirė jauna užsienietė, studijavusi Nottingham’o koledže. Pirminiais duomenimis, ją prieš mirtį sumušė grupė vietinių merginų.

Nottingham’o ligoninėje 18-metė Mariam Moustafa mirė praėjusį trečiadienį, tiksli Italijos pilietės mirties priežastis kol kas neskelbiama, tačiau spėjama, kad ją galėjo lemti smurtinis išpuolis prieš merginą.

Dėl to bus atliekami papildomi tyrimai.

Žinoma, kad vasario 20-osios vakare M. Moustafa Parliament gatvėje užpuolė grupelė merginų, kurios užsienietę apstumdė, o kai ji įlipo į autobusą, šios nusekė iš paskos. Vėliau internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matyti autobuse sėdinti susigūžusi mergina, o aplink ją stovi ir garsiai rėkauja nenustatytos merginos.

Vėliau tą patį vakarą nukentėjusioji atvyko į vietos ligoninę, tačiau po apžiūros iš jos išleista apie 2 val. nakties.

Kitą dieną dėl blogos savijautos M. Moustafa grįžo į ligoninę, kurioje gydėsi kelias savaites ir mirė.

Inžineriją Nottinghame studijavusi mergina yra egiptietė, gimusi Italijoje bei turi abiejų šalių pilietybes. Iš studentės mirtį tiriančių Jungtinės Karalystės teisėsaugininkų tyrimo detalių oficialiai jau paprašė ir Italijos, ir Egipto pareigūnai.

Baiminamasi, kad M. Moustafa galėjo tapti rasistinio išpuolio auka. JK pareigūnai kol kas tiria ir šią versiją. Tyrimo metu buvo sulaikyta 17-metė mergina, tačiau ji vėliau paleista į laisvę už užstatą.

Prieš kelias savaites Nottinghamo Trent universiteto patalpose du studentai daugelio jaunuolių akivaizdoje užsipuolė juodaodę bendramokslę, jie skandavo „mes nekenčiame juodųjų, pasirašyk „Brexit“ popierius“.

Dėl šio rasistinio išpuolio sulaikyti du jaunuoliai.

2018 03 19 08:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt