penktadienis, rugsėjo 25 d.
Jaunas tėvas, užpultas kardu, neteko dalies rankos - prieš dvi savaites pats peiliu padūrė žmogų
tiesa.com
facebook nuotrauka

Jaunas tėvas, užpultas užpuoliko apsiginklavusio kardu, neteko dalies rankos. Beje, nukentėjusysis, likus dviems savaitėms iki įvykio, pats peiliu padūrė žmogų.

„Tiesiog mokykitės iš kitų klaidų, nedarykite jų patys” - pataria užpuolimo auka ir užpuolikas.

Jaunas tėvas, kurio gyvenimą Anglijos „peilių epidemija” paženklino iš abiejų pusių - jis ir pats pabuvo užpuoliku ir tapo auka - perspėja visuomenę pasimokyti iš jo klaidų. 23 metų amžiaus vyrui kardu ginkluotas užpuolikas nukirto du pirštus, tarp jų ir nykštį.

Likus vos dviems savaitėms iki įvykio, pats jaunas tėvas gatvėje įvykusiose muštynėse smogė kitam vyrui peiliu ir vos šio nenužudė. Dėl vykstančio policijos tyrimo šis asmuo negali būti įvardytas. Vakar interviu spaudai jis davė tapęs kampanijos, kovojančios su Angliją drąskančia „peilių epidemija”, dalimi.

Leicesterio Gateway koledžo studentams jis pasakojo apie tai, kaip jam gėda, kai be mamos pagalbos pats negali nė nusiprausti, užsiminė ir apie skausmą, kurį patiria iš kalėjimo kameros stebėdamas, kaip auga betėviu likęs jo sūnus.

Jis pasakojo, kad kai dalyvavo gatvės muštynėse, taip pat buvo padurtas į šlaunį. Jį buvo užpuolę keturi vyrai. Iš vieno jų atėmęs peilį jis ėmė vytis užpuolikus, vieną jų pagavo ir smogė peiliu.

Jis teigia supratęs savo veiksmų sunkumą tik įvykio vietoje pasirodžius pareigūnams - jo padurtas jaunuolis vos mirtinai nenukraujavo, tad vyras į kalėjimą sėsti galėjo už žmogžudystę.

2019 09 16 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt