penktadienis, birželio 5 d.
Jaunos Anglijos lietuvės žūtis sujaudino britų pareigūnus
tiesa.com

Meredita Kelmelytė tiesiog tryško noru gyventi. Tačiau jaunos ir talentingos Anglijos lietuvės gyvenimas nutrūko, palikdamas atvirą žaizdą artimųjų ir draugų širdyse. Po merginos žūties, tėvai pasidalino jautriu pareiškimu apie gyvenimo prasmę.

Netrukus po tragiškos merginos žūties, Northhamtonšyro policija pasidalino jautriu M. Kelmelytės tėvų pareiškimu:

„Meredita buvo 17-metė mergaitė, kuriai prieš akis laukė visas gyvenimas. Po GCSE egzaminų, ji studijavo Bishop Stopford mokykloje, o užaugusi planavo studijuoti teisę.

Savo mirties vakarą ji paprasčiausiai mėgavosi gyvenimu jį leisdama su draugais. Jos pasitraukimas paliko didžiulę tuštumą daugelio žmonių gyvenimuose.

Sulaukėme nepaprastai didelės paramos iš daugybės draugų. Iš tiesų nuostabu, kiek gyvenimų ji palietė per savo paties trumpą gyvenimą. Gyvenimas niekada nebebus toks pats be jos ir mes jos visada nuoširdžiai ilgėsimės.

Jos mirtis mus įkvėpė pasakyti, kad gyvenimas gali būti gražus, tačiau tik ne tada, kai to nematome. Atverkite akis gyvenimui ir būkite ambicingi. Būkite kūrybingi, nesustabdomi, būkite savimi ir, svarbiausia, nešvaistykite gyvenimo. Gyvenimas – neįkainojama dovana r nei vienas iš mūsų nežinome, kiek laiko turime. Vertinkite viską, ką turite, tačiau niekada nebijokite norėti daugiau. Darykite viską, kas verčia jus pasijusti gyvais ir būkite tokie užsiėmę, kad neturėtumėte laiko negatyvumui. Gyvenkite be baimės.”

Kaip pranešė Northhamtonšyro policija, 17-metė Meredita Kelmelytė tragiškai žuvo avarijos trečiadienį, balandžio 18 d. metu. „Vauxhall Corsa” markės automobilis, kuriuo keliavo paauglė, nulėkė nuo kelio netoliese Kettering miesto ir apie 21:10 val. trenkėsi į pakelėje esantį medį.

17-metis vairuotojas bei dar du keleiviai patyrė sužeidimus ir buvo nugabenti į ligoninę. Lietuvės Mereditos Kelmelytės gyvybė užgeso.

2018 05 15 09:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt