trečiadienis, birželio 3 d.
JK bus naikinama tūkstančiai darbo vietų
tiesa.com

Restruktūrizaciją vykdantis farmacijos milžinas „Novartis“ antradienį paskelbė iki 2022-ųjų Šveicarijoje panaikinsiantis daugiau nei 2 tūkst. darbo vietų, dar 400 darbo vietų gali būti panaikinta Jungtinėje Karalystėje.

Šveicarijos įmonė pranešime spaudai teigė, kad grynasis darbo vietų nuostolis įvairiose gamyklose Alpių regione sudarys 1 tūkst. Bendrovė pabrėžia, jog į šį skaičių buvo įskaičiuotas ir planuojama naujas ląstelių ir genų terapijos padalinys Štaino mieste.

Dar 700 darbo vietų tuo pačiu laikotarpiu bus panaikinta perkeliant tam tikras verslo funkcijas iš Šveicarijos į kitas valstybes, kuriose veikia „Novartis“, nurodo bendrovė.

Tačiau „Novartis“ generalinis direktorius Vasas Narasimhanas suskubo patvirtinti, kad pagrindinė įmonės būstinė toliau liks Šveicarijoje.

Atskirame pranešime „Novartis“ paskelbė iki 2020-ųjų pabaigos planuojantis pasitraukti iš investicijos Jungtinės Karalystės mieste Grimsbyje.

„Šis sprendimas dėl gamyklos Grimsbyje tiesiogiai paveiks 395 „Novartis“ darbuotojus, taip pat gali būti paveikti ir per trečiąsias šalis samdomi rangovai“, – teigia „Novartis“.

Kalbėdama apie gamyklą Grimsbyje, „Novartis“ akcentavo, kad ji savo darbą atlieka „efektyviai ir gerai“, todėl bendrovė Grimsbio gamyklos atžvilgiu svarsto įvairius variantus, įskaitant pardavimą, kuris „potencialiai leistų kompleksui dirbti toliau“.

2018 09 25 14:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt