penktadienis, gegužės 7 d.
JK daugėja uždirbančiųjų septynženkles sumas
tiesa.com

Nors vis garsiau kalbama apie pavojus ekonomikai, per pastaruosius metus Jungtinėje Karalystėje padaugėjo žmonių, kurie per metus uždirba daugiau nei milijoną.

Kruopščiai išanalizavus JK gyventojų gaunamas pajamas nustatyta, kad milijonierių šalyje padaugėjo iki 18,7 tūkst., daugiau nei trečdalis iš jų gyvena Londone, centrinėje sostinės dalyje esančiose savivaldybėse.

Remiantis 2015 metų duomenimis, daugiau nei milijoną JK uždirbo 15 tūkst. žmonių.

Dažniausiai septynženkles sumas uždirba užsienio verslų vadovai, investuotojai arba kitose šalyse registruoti žmonės, kurie JK renkasi dėl palankesnės mokestinės sistemos, teigia tyrimą pristačiusi teisininkų bendrovė „Wilsons“. Ataskaitoje pabrėžiama, kad po „Brexit“ milijonierių skaičius gali sumažėti, mat užsienio investuotojai Jungtinę Karalystę paliks dėl komplikuotų santykių su Europos Sąjunga.

„Kol kas Londonas yra patrauklus daug uždirbantiems žmonėms: jie šį miestą laiko saugia aplinka savo turtams laikyti. Tačiau norint išlaikyti šį patrauklumą reikėtų svetingesnės aplinkos po „Brexit“, kuris gali atbaidyti investuotojus iš užsienio dėl sudėtingesnio susisiekimo su ES“, – komentavo duomenis Timas Fullerlove’as, „Wilsons“ partneris.

Įdomu tai, kad milijonierių daugėja tuo metu, kai žemiausias pajamas gaunančių žmonių perkamoji galia dėl infliacijos tik mažėja: jų uždirbamo atlyginimo augimas nėra toks greitas, kaip kainų augimas.

2018 09 10 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt