sekmadienis, rugsėjo 27 d.
JK greitkelyje – lietuviško sunkvežimio sukelta sumaištis
tiesa.com

Viename iš judriausių Jungtinės Karalystės greitkelyje eismo dalyvius kaip reikiant išgąsdino Lietuvoje registruotas sunkvežimis, ant asfalto slydęs tarsi ant ledo.

Lengvajame automobilyje įrengtu vaizdo registratoriumi užfiksuota, kaip greitkelyje M1 ties Nottingham’u važiuojantis sunkvežimis grubiai pažeidžia kelių eismo taisykles, kliudo automobilį ir trumpam praranda kontrolė.

Sunkvežimis su lietuviškais registracijos numeriais iš pirmosios eismo juostos rikiuojasi į antrąją ne pagal taisykles – kirsdamas ištisinę liniją, nors tai yra grubus taisyklių pažeidimas.

Negana to didžiulė mašina kliudo antrąja juosta važiavusį lengvąjį automobilį, o po šio kontakto abi transporto priemonės prarado kontrolę, laimei, buvo tučtuojau suvaldytos.

Avarija įvyko praėjusį antradienį.

Niekas šio įvykio metu nenukentėjo. Liudininko teigimu, sunkvežimį vairavęs lietuvis pripažino savo kaltę ir dėl sukeltos avarijos labai išgyveno.

Panašios avarijos keliuose įvyksta gana dažnai: priešingas vairuotojui sunkvežimio kabinos apatinis kampas yra vadinamas akląja dėme, tad juo vilkikai dažnai kliudo greta jų važiuojančias mažesnes transporto priemones jų tiesiog nepastebėdami.

„Ryanair” nusisuka nuo Jungtinės Karalystės

2017 05 30 14:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt