trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
JK gyventojai už mokesčius permokėjo £270 milijonų
tiesa.com

Paaiškėjo, kad apie keturi milijonai Jungtinės Karalystės (JK) gyventojų už sunaudotą energiją praėjusiais metais nežinodami permokėjo apie 270 milijonų svarų sterlingų.

Vartotojų organizacijos „uSwitch” atliktas tyrimas atskleidė, kad dėl įsivėlusių klaidų į dujų ir elektros sąskaitas vartotojai vidutiniškai permokėjo po £72 per metus, - pranešė Express.co.uk.

Populiariausia klaida sąskaitose – neteisigai nustatytas tarifas. Tokių vartotojų pasitaikė net 36 proc. netikslūs mokesčiai buvo pritaikyti 31 proc. klientų, o 27 proc. skaitliuko duomenys neatitiko kompanijos duomenų. 14 proc permokėjo, nes specialūs pasiūlymai ar nuolaidos nebuvo pritaikytos jų sąskaitoms.

„Žmonės ir taip sunkiai susidoroja su didžiulėmis komunalinėmis sąskaitomis. Nesąžininga, kad dėl didžiųjų kompanijų klaidų jiems dar ir tenka permokėti”, - sakė tyrimo atstovas.

JK gyventojai perspėjo visuomet nuodugniai tikrinti savo sąskaitas bei tiesioginius banko pavedimus, o pastebėjus klaisų nedelsiant kreiptis į energijos tiekėją.

2016 06 08 07:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt