ketvirtadienis, liepos 16 d.
JK Migracijos tarnyba bandė britą deportuoti į Ugandą
tiesa.com

Greito maisto restorane dirbantis ir visą gyvenimą Didžiojoje Britanijoje gyvenantis jaunas vyras nemenkai nustebo iš šalies Migracijos tarnybos gavęs laišką, pranešantį apie jo deportaciją į Ugandą, kurioje jis nėra buvęs.

Kylie Herbertas niekada neturėjo paso, tačiau jam jo ir neprireikė, nes vyras tiesiog nebuvo išvykęs iš šalies. Jaunas vyras gimė ir užaugo Anglijoje, Shrewsbury mieste, o šiuo metu dirba greito maisto „KFC” restorane.

Po Migracijos tarnybos pranešimo apie deportaciją, 22-ejų vaikinas dvi savaites negalėjo dirbti ir negavo piniginių įplaukų, bandydamas įrodyti, kad jis yra JK pielietis.

„Ši situacija – idiotiška. Kodėl Uganda?”, - stebėjosi K. Herbertas.

„Buvau darbe, kai mano vadybininkė pranešė, kad sulaukė skambučio iš JK pasienio agentūros, kuri pranešė, kad manęs ieško deportacijai. Mano darbui buvo pasakyta, kad jiems taip pat gresia bauda, jei toliau mane „nelegaliai” įdarbins.”, - pasakojo į nepavidėtiną situaciją patekęs jaunas vyras.

K. Herbertas teigė, kad jam užtruko ilgiau nei savaitę įrodyti, kad jis nėra kilęs iš Ugandos. Praradęs dviejų savaičių atlyginimą, iš Migracijos tarnybos britas tesulaukė „atsiprašymo už nesusipratimą”.

2018 05 02 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt