šeštadienis, liepos 11 d.
JK mokyklose musulmonų vaikai varomi melstis į lauką
tiesa.com

Vakarų Jorkšyre esančioje Krikščioniškoje mokykloje musulmonų vaikai melstis varomi į lauką. Kaip pranešė Independent.co.uk., vaikai apeigas atlieka prastomis sąlygomis ir yra priversti iškęsti lietų bei šaltį.

Tėvai grasina imtis rimtų veiksmų, kad mokykla būtų nubausta arba priversta skirti pamaldų kambarį, kuriame jų vaikai galėtų melstis. Mokyklos atstovas tvirtino, kad jų mokykla niekada neturėjo kambario maldoms, o vaikai prieš pradėdami lankyti šią mokyklą buvo apie tai įspėti.

Anot tėvų, dar anksčiau musulmonams vaikams maldos metu buvo leista naudotis mokyklos sale, tačiau vėliau šis leidimas panaikintas. Mokyklos administracija tai paneigė ir patvirtino, kad mokyklos salėje vaikams niekada nebuvo leista melstis.

Musulmonų bendruomenės atstovai teigė, jog taip yra rodoma didelė nepagarba ir pasiūlė finansinę pagalbą, kad įstaigoje būtų sukurta erdvė pamaldoms. Tėvai skundėsi, kad jų atžalos pasimeldę į pamokas kartais grįžta permirkę ir sušalę, todėl toks elgesys jokiais būdais negali būti pateisinami.

2015 12 04 08:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt