penktadienis, rugsėjo 25 d.
JK orai: chaosas keliuose, atšaukti traukiniai ir skrydžiai
tiesa.com

Jungtinės Karalystės (JK) metereologijos agentūra perspėjo, kad atokios bendruomenės gali būti visiškai atkirstos nuo likusio pasaulio. Britanijoje ir toliau siaučiant „Pabaisai iš Rytų”, gyventojai stebisi žemiausiomis temperatūromis per 27 metus.

Keliai

Dėl per naktį kritusio sniego, daugelyje Anglijos greitkelių paskelbtos pavojingos vairavimo sąlygos.

A249 Kente buvo uždarytas dėl avarijos tarp 5 ir 7 sankryžų. A1231 Šiaurės rytuose uždarytas dėl paslydusio ir kelią užtvėrusio vilkiko netoliese A182. A19 Šiaurės Jorkšyre taip pat uždarytas dėl avarijos. Kai kurios siauresnės gatvės rajonuose užblokuotos dėl sniego.

Traukiniai

Anglijos geležinkeliai paskelbė, kad antradienio ryte pranešta apie kelis eismo trukdžius.

„Southeastern” traukinių kompanija, kurios traukiniiai rieda Kente, pranešė apie dešimtis atšauktų reisų, tarp jų į Londono St Pancras, Victoria ir Cannon Street stotis.

„Greater Anglia” taip pat patvirtino, kad antradienį galės suteikti ribotas eismo paslaugas. Traukiniai tarp Norwicho ir Ipswicho bei Londono ir Cambridge’o važiuos rečiau ir lėčiau. Reisai visiškai atšaukti į Norwich’ą ir Lowestoftą, Felixstowe ir Great Yarmouth’ą ir daugiau.

„Great Northern” kompanija pranešė, kad traukiniai įprastais reisai važiuos rečiau. Reisas tarp Kings Cross ir Ely antradienį atšauktas.

„Londono transporto” traukiniai antradienį darbą pradėjo vėliau, nuo 7 val. ryto ir kursuoja rečiau – tik šeši traukiniai per valandą tarp London Liverpool Street ir Shenfield.

Skrydžiai

Antradienio ryte „British Airways” atšaukė daugybę skrydžių iš Heathrow oro uosto.

Tuo tarpu „easyJet” keleiviams pranešė, kad tikisi „sutrukdymų” ir rekomendavo keleiviams prieš skrendant pasitikrinti skrydžio informaciją.

2018 02 27 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt