antradienis, spalio 27 d.
JK prekybos tinklo „Tesco“ pardavimai per karantiną šoktelėjo 8 proc.
BNS

Didžiosios Britanijos prekybos centrų milžinė „Tesco“ penktadienį paskelbė, kad jos pirmojo ketvirčio pardavimai šoktelėjo 8 proc,. o ypač prie to prisidėjo apsipirkimo internetu augimas, kurį paskatino dėl koronaviruso pandemijos šalyje įvestas karantinas.

Bendri pardavimai pirmąjį bendrovės finansinių metų ketvirtį, kuris baigėsi gegužę, siekė 13,4 mlrd. svarų (14,8 mlrd. eurų).

Pardavimai internetu per ketvirtį padidėjo net 48,5 proc., bendrovei sutelkus dėmesį į užsakymų pristatymą į namus, kad patenkintų augančius namuose likusių klientų poreikius.

Vien tik gegužę internetinis verslas padidėjo daugiau nei 90 proc., pridūrė bendrovė.

„Nors tai buvo labai sudėtingas metas visiems, „Tesco“ darbuotojai pademonstravo neprilygstamą ryžtą – aš nepaprastai didžiuojuosi tuo, ką jie nuveikė“, – pranešime apie ketvirčio rezultatus teigė bendrovės generalinis direktorius Dave'as Lewisas (Deivas Liuvisas).

Jis pridūrė: „Padvigubinome savo internetinius pajėgumus, kad galėtume padėti pažeidžiamiausiems klientams, ir pertvarkėme savo parduotuves, taikydami socialinio atsiribojimo priemones, kad visi, kas nori apsipirkti parduotuvėje, galėtų tai daryti saugiai.“

„Susijusios išlaidos buvo reikšmingos ir jas tik iš dalies kompensavo verslo mokesčių lengvatos ir padidėjusi prekybos apimtis. Likusią dalį laikome investicija į savo klientų palaikymą tuo metu, kai jiems to labiausiai reikia“, – pridūrė bendrovės vadovas.

Tesco“ teigė, kad reaguodama į „žymiai padidėjusią paklausą“ nedelsdama išplėtė savo internetinį verslą.

Šiuo metu mažmenininkė pristato daugiau nei 1,3 mln. užsakymų internetu per savaitę, o per pirmąjį ketvirtį šis skaičius siekė 12,6 milijono.

Maždaug ketvirtadalį grupės internetinių užsakymų sudarė užsakymai, kai pirkėjai patys atvykdavo į parduotuves pasiimti užsakytų prekių.

„Dėl mūsų atliktų pakeitimų mūsų internetinių maisto prekių verslas išaugo nuo maždaug 9 proc. iki daugiau nei 16 proc. visų JK pardavimų“, – pažymėjo „Tesco“ atstovas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 06 26 13:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt