pirmadienis, rugsėjo 28 d.
JK reperis kaltinamas 29 išžaginimais
tiesa.com

Jungtinėje Karalystėje, Bristolyje gyvenantis muzikantas preudonilu Solo 45 yra kaltinamas net 29 išžaginimo atvejais. Iš pradžių reperiui pateikti kaltinimai dėl dviejų išprievartavimų, tačiau netrukus bylos svarstymą teko atidėti, nes gauti dar 27 pareiškimai dėl seksualinio smurto.

Bristolio policija patvirtino, kad 29-erių muzikantui, kurio tikrasis vardas Andy Anokye, šiuo metu pateikti 29 kaltinimai dėl išprievartavimo.

Solo 45 – populiarus Grime stiliaus atlikėjas, kuris dalyvauja tokiuose didžiausiuose JK muzikos festivaliuose, kaip „Glastonbury”.

Pirminius kaltinimus šių metų liepą pateikė 31-erių moteris, kuri reperį apkaltino ją du kart išprievartavus ir prievartiniu būdu įkalinus.

Andy Anokye šiuos kaltinimus neigia, tačiau prieš Bristolio karūnos teismą turėjo stoti dar šį trečiadienį. Teismas buvo atšauktas po to, kai trys nauji asmenys pateikė pareiškimus dėl kitų išžaginimų.

Bristolio policija atšaukė teismo procesą iki kitų metų balandžio 16 d. ir tęsia tyrimą.

Policija mano, kad gali būti ir daugiau nukentėjusiųjų, todėl turinčius informacijos prašo susisiekti su detektyvu Ryanu Matthewsu trumpuoju policijos numeriu 101, pateikiant bylos kodą 5217082649.

2017 10 19 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt