ketvirtadienis, gruodžio 3 d.
JK vykdoma kampanija prieš kokaino vartojimą
tiesa.com

Jungtinėje Karalystėje (JK) pradėta kampanija prieš kokaino vartojimą. Kaip teigė bbc.com, Nacionalinė Nusikaltimų Agentūra (ang. National Crime Agency) šią kampaniją vykdo siekiant pabrėžti kokaino žalą ne tik žmogaus sveikatai, bet ir gamtai, bei narkotikus gaminančių šalių bendruomenėms.

Iniciatyva vadinasi #EveryLineCounts (liet. #KiekvienaRibaSvarbi) ir yra platinama per internetinius tinklapius „Twitter“, „Facebook“ ir „Youtube“. Internete patalpinta vaizdo medžiaga, kurioje rodoma, kaip gaminamas kokainas. Atskleidžiama, kaip tokio narkotiko gamyba ir platinimas lemia gyvūnų buveinių naikinimą, smurtą bei nepasiturinčių žmonių išnaudojimą.

Prie kampanijos prisidėjo ir Kolumbijos valdžios institucijos. Prieš narkotikus kovojančios policijos atstovas pasakojo, kad dėl narkotikų gamybos Kolumbijoje išauga žmogžudysčių, išprievartavimų skaičius, padaugėja pinigų plovimo ir kontrabandos atvejų.

Nacionalinė Nusikaltimų Agentūra skatina JK gyventojus susimąstyti prieš vartojant kokainą ir pagalvoti, kiek neigiamų pasekmių sukelia jo gamyba ir importas į šalį. Kiekvienas tai darydamas ne tik rizikuoja sveikata, bet ir prisideda prie minėtų nusikaltimų plitimo, finansuoja nusikaltėlius bei naikina gamtą.

JK mirčių nuo A klasės narkotikų išaugo nuo 169 (2013-aisiais) iki 247 (2014-ais metais).

2015 12 03 11:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt