sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
„John Lewis“ parduotuvės stovėjimo aikštelėje išprievartauta mergina
tiesa.com

Stockporto policija prašo pagalbos surasti jauną moterį užpuolusį prievartautoją. Penktadienį 19 val. „John Lewis“ automobilių stovėjimo aikštelėje, Cheadle mieste vyras ištempė 20-metę merginą iš jos automobilio ir išprievartavo netoliese esančiuose krūmuose, - pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.

Pareigūnai nupasakojo, kad užpuolikas yra vidutinio sudėjimo, maždaug 40-ies metų, juodais plaukais ir storais suaugusiais antakiais. Jo veidas – labai savitas su išsiplėtusiomis poromis ir į duobutes panašiais randais. Manoma, kad vyriškis kilęs iš Azijos.

Detektyvas inspektorius Richardas Ennis pranešė, kad mergina patyrė didžiulę traumą, o prie šios bylos dirba visa tyrėjų komanda.

„Mes manome, kad zona, kurioje auka buvo pasistačiusi automobilį, yra naudojama kaip kelio sutrumpinimas tarp Wilmslow-Handforth apylankos ir Wilmslow Road ir Etchells sankryžos. Šio užpuoliko aprašymas labai savitas, tad prašome tų, kurie pastebėjo vyrą Cheadle mieste ar apylinkėse, mums apie tai pranešti“, - sakė detektyvas.

Kiekvieno, turinčio bet kokios informacijos, prašoma susisiekti su Stockporto policija numeriu 0161 856 9770 arba anonimiškai su nepriklausoma labdaros organizacija Crimestoppers numeriu 0800 555 111.

2015 09 01 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt