pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Joseph McCann: įtariama, kad per nesuvaldytą „žaginimo maratoną” vyras išprievartavo apie 11 asmenų, tarp jų vienuolikmetis
tiesa.com
policijos paviešintos nuotraukos

Kaltinamasis kaltinamas vienuolika žaginimo aktų, teigiama, kad tarp jo seksualiai išnaudotų asmenų atsidūrė 71 metų amžiaus moteris ir 11 metų amžiaus berniukas.

Vyras, kaip įtariama, visas savo aukas išprievartavo per sąlyginai trumpą laiko tarpą. Tai, kad aukų amžius, išvaizda, socialinė klasė nebuvo metodiškai pasirinkta, gerokai apsunkino policijos pareigūnų vykdytą tyrimą ir „žaginimo maratonas” nebuvo suvaldytas.  

Aukas, kurių amžius svyruoja nuo 11 iki 71 metų amžiaus, prievartautojas užpuolė Londone, Hertfordšyre bei Šiaurės Vakarų Anglijoje.  

34 metų amžiaus kaltinamasis neigia visus 37 jam mestus kaltinimus.  

Pirmoji auka, 21 metų amžiaus mergina, buvo pagrobta grasinant peiliu. Ji buvo prievarta įsodinta į Ford Mondeo markės automobilį, parvežta namo ir išprievartauta savo pačios lovoje.  

Po keturių dienų jis smogė Walthamstow, kur panašiai pagrobė 25 metų amžiaus merginą, kurią prievartavo ir mušė 14 valandų laikotarpyje.

Būtent šios aukos žaginimo metu atsiskleidė ir dar tamsesnė šio prievartautojo pusė - teismo žiniomis merginą jis vertė jį vadinti „tėtuku” ir apsimesti vaiku. Jis jai taip pat prisipažino norįs išprievartauti vaiką ir grasino priversiąs ją prievartauti vaiką.  

Vėliau, dar jos nepaleidęs, jis pagrobė trečiąją savo auką, 21 metų amžiaus vaikiną, į mašiną įtemptą Edgware, šiaurės Londone. Kartu su auka buvusi jaunėlė sesutė sugebėjo pasprukti.  

Merginos buvo verčiamos santykiauti tarpusavyje. Jos paspruko, kai vyresnioji sugebėjo trenkti prievartautojui degtinės buteliu per galvą.  

Savo nusikaltimus vyras tęsė šiaurės vakarų Anglijoje po dešimties dienų.  

Mančesteryje per 21 valandos laikotarpį gegužės 5 dieną jis išprievartavo tris moteris, tris mažas mergaites ir berniuką.  

Lancashire jis įsilaužė į namus, pririšo vaikų mamą prie lovos ir jos akivaizdoje išprievartavo septyniolikmetę dukterį ir vienuolikmetį sūnų.  

Vėliau 71 metų moterį jis pagrobė Morrison’s automobilių stovėjimo aikštelėje. Išprievartavęs ją jis išprievartavo ir trylikametę mergaitę ir paspruko M6 greitkeliu.  

Galiausiai Češyre jis pagrobė ir išprievartavo dvi keturiolikmetes.  

Kitą kartą prieš teismą Joseph McCann stos po 6 savaičių.

2019 11 13 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt