pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Jungtinėje Karalystėje bujojantys lietuviai pasidalino mintimis, kodėl negrįš į Lietuvą
tiesa.com
facebook nuotrauka

Portalo tiesa.com apklausos duomenimis 87% skaitytojų nemato prasmės po Brexito grįžti į Lietuvą.

Iš beveik trijų tūkstančių portalo tiesa.com apklausoje dalyvavusių žmonių net 87%  (2,500) balsavusiųjų nemato prasmės grįžti į tėvynę po planuojamo Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos. Tuo tarpu 13%  (376) asmenys pasisakė, kad įvykus Brexitui ketina grįžti į tėvynę.

Nemažai vartotojų į nusprendusius grįžti į Lietuvą emigrantus reaguoja pašaipiai - svarsto, gal šie gavę palikimą ar laimėję loterijoje. Daugelis mėgaujasi Jungtinėje Karalystėje užsitarnautu finansiniu stabilumu: „niekada negrįšiu į Lietuvą, nes tingiu dirbti ir galvoti, čia va Anglijoj vištas gaudau, porus raunu, kaip koks ponas” - džiaugiasi vienas iš portalo skaitytojų.

„Aš tai negrįžtu, nes pastoviai skaitau, kad rusai puola, tai kam man ten į karo zoną grįžt?” - svarsto kitas. Nerimą kelia ir darbo vietų skaičius, nedrąsu ir dėl darbdavių požiūrio į vaikus auginančias šeimas.

Didelė dalis už grįžimą į tėvynę pasisakiusių tautiečių sako, kad jų sprendimas buvo priimtas anksčiau, nei jį galėjo paveikti Brexitas ir su juo atėjusios politinės permainos.

Į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos jau grįžę tautiečiai pasakoja, likę maloniai nustebinti: „pardavėm namą ir išvažiavom dar prieš Kalėdas, nebelaukėm kas ten bus toliau. Lietuvoje viskas daug geriau nei tikėjomės. Darbus neblogus jau susiradom čia“.

2019 02 20 15:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt