penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Jungtinėje Karalystėje nuteistas savo namuose milžinišką kanapių plantaciją turėjęs lietuvis
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Nelegaliai Jungtinėje Karalystėje gyvenęs lietuvis savo namuose augino beveik 100 tūkst. svarų sterlingų (86 tūkst. eurų) vertės kanapių plantaciją.

Britų portalo „Peterborough Telegraph“ duomenimis, Kembridžšyro policijos pareigūnai praėjusių metų rugsėjo 21 d. 32 metų Aivaro Jarasuno namuose Piterboro mieste atliko kratą, kurios metu buvo aptikta gan įmantri kanapių auginimo laboratorija – miegamajame ir palėpėje buvo rastas milžiniškas kiekis minėtos narkotinės medžiagos.

Tačiau čia problemos nesibaigė – suėmimo metu paaiškėjo, kad šiam Lietuvos piliečiui yra išrašytas deportacijos orderis ir jis nė neturi teisės būti Jungtinėje Karalystėje. Praėjusį penktadienį Piterboro karališkajame teisme A. Jarasunas buvo nuteistas 9 mėnesių ir 2 savaičių bausme už B klasės narkotikų gamybą bei deportacijos orderio pažeidimą.

„Tai buvo milžiniška plantacija, potencialiai verta apie 100 tūkst. svarų sterlingų. Gautas pelnas iš šių narkotikų galėjo būti naudojamas kriminalinių tinklų finansavimui, – teigė policijos seržantas Jasonas Hancockas. – Jarasunas nė neturėjo būti šalyje ir mes džiaugiamės jį radę. Jis bus išsiųstas namo, vos įvykdęs jam skirtą bausmę.“

2020 01 13 19:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt