pirmadienis, sausio 17 d.
Jungtinėse Valstijose socialiniam tinklui vaizdo įrašą daręs paauglys nušovė penkiametį
BNS
Pixabay
video filmavimas

JAV Minesotos valstijoje socialiniam tinklui su draugais vaizdo įrašą daręs trylikametis pašovė ir mirtinai sužeidė penkiametį, pranešė vietos policija.

Incidentas įvyko ketvirtadienį, kai šalyje buvo švenčiama Padėkos diena.

Taip pat per atskirą incidentą Atlantoje buvo nušautas dar vienas penkiametis vaikas, o viename Filadelfijos priemiestyje per Padėkos dieną nuo atsitiktinės kulkos žuvo vakarieniavęs vyras.

Nelaimė Minesotoje įvyko viename name, kuriame buvo penkiametis ir vaizdo klipą filmavę paaugliai, feisbuke pranešė vietos policija. Trylikametis iššovė ginklu ir kulka mirtinai sužeidė penkiametį.

Policija skelbia, kad pradinis tyrimas atskleidė, jog įvyko nelaimė, tačiau pridūrė, kad trylikametis buvo suimtas ir dabar yra nepilnamečių sulaikymo centre. Nei aukos, nei paauglio tapatybė nėra atskleidžiama.

Iš viso per Padėkos dieną buvo užfiksuoti mažiausiai 36 šaudymo atvejai.

Per pandemiją Jungtinėse Valstijose smarkiai padidėjo smurto panaudojant ginklą ir nužudymų skaičius ir dėl to pastarasis dešimtmetis šalyje yra laikomas mirtiniausiu, tačiau šie metai, kaip prognozuojama, tą rekordą viršys.

Statistika rodo, kad per penkis pirmus šių metų mėnesius JAV kasdien buvo nušauti maždaug 54 žmonės, palyginti su 40 per tą patį laikotarpį pernai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 11 28 11:02
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt