antradienis, rugpjūčio 16 d.
Kaip registruotis į LR Seimo rinkimus?
URM

2020 m. spalio 11 d. vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Lietuvos Respublikos piliečiai, pageidaujantys balsuoti užsienyje, kviečiami užsiregistruoti balsavimui per elektroninę registracijos sistemą (https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija) . 

Registracija truks vos kelias minutes. Visi rinkėjai turi registruotis iš naujo – net ir tie, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose.

Jeigu gyvenate JAV Delavero, Džordžijos, Floridos, Konektikuto, Masačusetso, Meino, Naujojo Džersio, Naujoso Hampšyro, Niujorko, Pensilvanijos, Rod Ailando ir Vermonto valstijose, registruodamiesi pasirinkite Generalinį konsulatą Niujorke ir atitinkamai būsite įtraukti į generalinio konsulato Niujorke rinkėjų sąrašus ir Jums spalio pradžioje bus paštu išsiųsti rinkimų biuleteniai (jeigu pasirinksite balsuoti paštu).

Norint užsiregistruoti reikia turėti Lietuvos Respublikos pasą arba asmens tapatybės kortelę. 

Šie rinkimai yra išskirtiniai, nes viso pasaulio lietuviai galės išrinkti LR Seimo narį, kuris atstovaus jų interesams Lietuvos Respublikos Seime.  Atskira pasaulio lietuvių apygarda pirmą kartą sukurta tik didelio pasaulio lietuvių aktyvumo 2019 m. vykusiuose rinkimuose ir referendumuose dėka, todėl siekiant ją išlaikyti labai svarbu aktyviai dalyvauti šiuose rinkimuose.

DĖMESIO! Atsižvelgiant į tai, kad dėl COVID-19 situacijos balsavimas LR generalinio konsulato Niujorke patalpose gali neįvykti, rekomenduojame registruotis balsuoti paštu iki 2020 m. spalio 1 d. Siekiant, kad balsavimo paštu biuleteniai Jus pasiektu laiku, rekomenduojame neatidėti registracijos paskutinei dienai ir užsiregistruoti kuo anksčiau.

2020 08 12 12:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt