pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Kalėdiniu periodu - didžiausia terorizmo grėsmė
tiesa.com

Jungtinės Karalystės (JK) saugumo ekspertai susirūpinę, kad artėjantis džiugus ir visų laukiamas kalėdinis periodas – ypač puiki ir lengva proga planuoti teroristinį išpuolį prieš šalies gyventojus bei svečius.

Pasak naujienų portalo express.co.uk, kalėdinės apsipirkinėjimų karštinės metu, JK prekybos centrai būna tiesiog perpildyti gyventojų bei turistų, todėl tai gali tapti puikiu ir legvu taikiniu teroristams.

JK saugumas MI5 prieš kelias dienas pranešė, jog šiuo metu Britanijoje didžiausia terorizmo grėsmė per visą šalies istoriją. Pasirodo, per pastaruosius šešis mėnesius JK buvo sustabdytos net septyni planuoti išpuoliai prieš civilius gyventojus. Per pastaruosius metus pasaulyje jau įvyko devynios teroristinės atakos.

„Šiuo metu niekas iš mūsų nėra saugus, nebent esate tolimoje negyvenamoje saloje. Tikėtina, kad kitas išpuolis įvyks judrioje centrinėje Londono gatvėje ar prekybos centre. Kodėl? Nes teroristų tikslas – sulaukti kuo dagiau medijų dėmesio.”, - sakė tarptautinės saugumo firmos vadovas Willas Geddesas.

JK saugumo atstovai taip pat atskleidė, kad šiuo metu Britanijoje stebimi apie 3 tūkst. įtartinų islamistų eksptremistų. 

2015 11 18 10:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt