penktadienis, rugsėjo 25 d.
Kalėdos Londone: ugniagesiai kovojo su ugnimi
tiesa.com

Pirmąją Kalėdų dieną Rytų Londone užsidegus namui buvo rastas žmogaus kūnas. Specialias, nuo dūmų apsaugančias kaukes dėvintys ugniagesiai vyrą be gyvybės ženklų rado įsilaužę į degantį pastatą Field kelyje, Forest Gate rajone.

Kaip pranešė portalas standard.co.uk, kitiems keturiems name buvusiems asmenims pavyko išsivaduoti iki atvykstant Londono Ugniagesių Brigadai.

Degančiame dviejų aukštų pastate rastas ant grindų sukniubęs vyras buvo pripažintas mirusiu incidento vietoje.

Tuo tarpu šiauriniame Londone gaisrininkai į pagalbą skubėjo šeimai, kurios namuose užsiliepsnojo orkaitė. Park aveniu, Edmontone gyvenanti šeima ruošė kalakutą kalėdiniam stalui.

Tiesa, šis incidentas baigėsi kur kas laimingiau. Ugniagesiams atvykus į incidento vietą, ugnis jau buvo užgesinta.

„Atvykus gebėtojams paaiškėjo, kad ugnį šeima sugebėjo užgesinti pati. Pamatėme, kad kalakutas dar buvo žalutėlis, o kur jį pabaigti kelti šeima neturėjo. Mes pasiūlėme paukštį nugabenti į gaisrinę ir pabaigti kepti mūsų virtuvėje”, - pasakojo ugniagesių brigados vadovas Adamas Bakeris.

Šeima negalėjo patikėti savo laime: „Šie gaisrininkai išgelbėjo mūsų Kalėdas. Orkaitė buvo visiškai sunaikinta, tačiau kalakutas joje išbuvo vos valandą ir vis dar buvo neiškepęs. Mums tereikėjo patiems nuvykti į gaisrinę pasiimti jau iškeptą kalakutą”, - pasakojo laiminga šeima. 

2015 12 26 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt