penktadienis, rugsėjo 25 d.
Kalėdų karštinė: per šventes keliaus daugiau nei 13 mln. Britanijos gyventojų
tiesa.com

Kaip ir kasmet, artėjant žiemos šventėms pasirodo perspėjimai dėl galimų transporto trukdžių. Šiemet perspėjama, kad pas artimuosius arba kitur švęsti Kalėdų keliauti ruošiasi rekordinis skaičius Didžiosios Britanijos gyventojų – daugiau nei 13 mln.

Ir tai tik preliminarus skaičius žmonių, kurie ruošiasi keliauti automobiliais. Gatwicko oro uostas pranešė, kad šiemet tikisi rekordinio oro keleivių skaičiaus – paskaičiuota, kad 1,1 mln. žmonių naudosis oro uosto paslaugomis tarp gruodžio 15 d. ir sausio 3 d.

Tuo tarpu Heathrow oro uostas pranešė, kad tarp gruodžio 18 ir 31 d. laukia apsilankančių 2,98 mln. keleivių, kurie jau rezervavo kelionių bilietus.

Kalėdų karštinei prasidedant gruodžio 20 d., vairuotojai perspėjami, kad gali susidurti su keturių valandų transporto spūstimis.

Prognozuojama, kad Kalėdų karštinės piku taps gruodžio 22 d., kada žmonės paskutinę minutę suskubs pirkti dovanų.

Skaičiuojama, kad Kalėdų proga iš Londono išskris apie 4 mln. gyventojų. Tai – taip pat rekordinis išvykstančių žiemos šventes švęsti svetur skaičius.

Planuojantys keliauti traukiniais perspėjami, kad penktadienį, gruodžio 22 d., „Virgin Trains West Coast” geležinkelių kompanija paskelbė planuotą streiką.

2017 12 16 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt