trečiadienis, liepos 15 d.
Kambariokai gali tapti brangiai kainuojančia problema
tiesa.com

Neįtikėtina, tačiau net devyni iš dešimties nuomininkų Jungtinėje Karalystėje (JK) to patys neįtardami moka už kambariokų pridarytas eibes. Naujienų portalas mirror.co.uk atskleidė, kaip atpažinti tokius „šlykštukus“ ir kodėl vertėtų jų pasisaugoti.

Amžiais neplauti indai, namų ruošos vengimas ir nuolatos vagiamas maistas? Sveikiname, Jūsų namuose apsigyveno – „šlykštukas“. Ir tai tik keletas „džiaugsmų“ su kuriais tenka susidurti kartu gyvenantiems nuomininkams.

Studentų džiaugsmas, kad pagaliau prasidės savarankiškas gyvenimas naujame bute su draugais ar pirmą kart sutiktais žmonėmis, gali labai greit išblėsti. Išaiškėjus įvairiausiems, dar iki šiol nežinomiems ir nelabai maloniems draugų įpročiams, gali tekti smarkiai nusivilti. Neadekvatus buto draugų elgesys gali ne tik ištampyti nervus, bet ir gerokai papurtyti kišenes.

Užtenka vos vieno neatsakingai besielgiančio žmogaus ir bendrame bute kyla daugybė problemų. Paliktas atviras langas ar neužrakintos durys, pamesti raktai, - visą tai gali sukelti didžiulių nuostolių. Ekspertai teigia, kad beveik 90 proc. nuomininkų dėl kambariokų kasmet išleidžia apie 100 svarų.

Michaelas Turneris, draudimo paslaugas teikiančios kompanijos „Asda Money“ draudimo vadovas, teigė: „Gyventi kartu su kitai žmonėmis gali būti labai smagu. Nepriklausomybės jausmas, naujos pažintys – neįkainojama patirtis. Tačiau dažnai žmonės apsigyvena su asmenimis, kurie tą patirtį paverčia ne itin malonia.“

[1272]

9 požymiai, jog su jumis gyvena „šlykštukas“:

1. Palieka neplautus indus;

2. Nepadeda tvarkytis;

3. Suvalgo kitų žmonių maistą;

5. Išterlioja sofą/ kilimą;

6. Atsiveda nepažystamų žmonių;

7. Visai nakčiai ir dienai palieka atvirus langus;

8. Pameta raktus;

9. Neužrakina durų;

10. Neužsuka vandens čiaupo.

2015 09 18 10:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt