ketvirtadienis, gruodžio 3 d.
Kamščiai Doveryje gali tęstis ilgai
tiesa.com

Transporto kamščiai, kuriuose įstrigo visi, planavę pasinaudoti Doverio perkėla, sumažėjo, bet eismo apribojimai gali tęstis visą savaitę.

Doverio uosto atstovybė pranešė, jog yra numatomas papildomas 100 minučių laikas nuo tada, kai automobilis įvažiuoja į Doverio uostą iki tol, kol jis yra patikrinamas Prancūzų pasieniečių.

Pasak pareigūnų, tokius transporto kamščius sukėlė dėl moksleivių atostogų padidėjęs transporto srautas ir sugriežtinta patikra Prancūzijoje. Jie taip pat minėjo, jog Prancūzijos patikros postuose nebuvo pakankamai pasieniečių, jog jie galėtų efektyviai susitvarkyti su padidėjusiu keliautojų srautu. Pasak pareigūnų, vienu metu buvo tik vienas prancūzas pareigūnas, kuris tikrino visus turistinius autobusus. To pasekoje, patikrinti vienam autobusui prieikdavo apie 40 minučių.

Jungtinės Karalystės pareigūnai net vyko padėti kolegoms prancūzams. Nors britai negalėjo tikrinti keliautojų dokumentų, jie padėjo tikrinti automobilius.

Nors eilės ir sumažėjo, žmonės, keliaujantys link Doverio, turėtų atidžiai sekti informaciją ir pasiimti su savimi pakankamai vandens bei masto atsargų.

 

 Dėl patikrinimų užstrigo Doverio perkėla.

2016 07 25 06:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt