šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Karjerą baigusį A. Bižoką pasveikino ir buvusi partnerė
tiesa.com
E. Daniūtės motinystės atostogos kadaise išardė lietuvių porą: A. Bižokas ėmė šokti su K. Demidova,

Tituluočiausias visų laikų Lietuvos sportinių šokių atstovas Arūnas Bižokas baigė savo įspūdingą karjerą. Praėjusį savaitgalį 41 metų lietuvis kartu su ilgamete partnere Katiuša Demidova Blakpulo turnyre sušoko paskutinį savo šokį ir kolegų buvo pakilnotas ant rankų. Aikštelę pora paliko iškovojusi net 10 WDC pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionų titulų.

Rekordinį 10-ą kartą WDC (World Dance Council) pasaulio čempionais A. Bižokas ir K. Demidova tapo pernai Maskvoje vykusiose planetos pirmenybėse. Su rusų kilmės partnere jis šoko nuo 2007 m., taip pat savo trofėjų kolekcijoje turi labiausiai prestižinių Blakpulo varžybų 9 čempionų titulus.

Prieš tai A. Bižokas šoko su kita garsia Lietuvos šokėja Edita Daniūte. Česlovo ir Jūratės Norvaišų auklėtiniai yra tapę mėgėjų Europos ir pasaulio čempionais.

Anksčiau portalui Delfi.lt duotame interviu A. Bižokas sakė, kad čempionų titulų skaičius jam nelems sprendimo, kada baigti šokėjo karjerą. „Tikslas nėra laimėti daugiau kartų. Kai abu jausime, kad nenorime varžytis, tuomet bus geras laikas paskelbti karjeros pabaigą. Neturime kažkokios datos. Nuo vienų pagrindinių varžybų iki kitų turime laiko pamąstyti“, – sakė A. Bižokas.

Lietuvis socialiniuose tinkluose sulaukė daugybės sveikinimų, pagyrų ir žodžių, kad šios poros labai trūks šokių aikštelėje. Savo buvusį šokių partnerį pasveikino ir E. Daniūtė.

2019 05 31 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt