pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Kas iš tiesų yra Ilinojaus Nepriklausomybės dienos šventės šaulys?
Alfa.lt
Twitter
Robertas Crimo

Robertas Crimo per Liepos 4-osios paradą Hailand Parke, Ilijonuje, galingu šautuvu šaudė į žmones ir sužeidė dešimtis jų. Jis – Donaldui Trumpui pritariantis reperis, kurio muzikinė karjera iš pažiūros atrodo sėkminga, rašo naujienų portalas Dailymail.co.uk.

22 metų Robertas „Bobby“ Crimo III, pasivadinęs Awake the Rapper sceniniu vardu, gali pasigirti turintis daugiau nei 16 tūkst. klausytojų per mėnesį „Spotify“ muzikos klausymosi platformoje ir 100 tūkst. JAV dolerių grynosios turto vertės.

Praėjusį rudenį internete paskelbtuose R. Crimo muzikiniuose vaizdo įrašuose yra piešinys, kuriame jis pats šaudo žmones internete, ir nerimą keliantis klipas, kuriame jis, dėvėdamas šarvus, mėto kulkas ant klasės grindų, taip, atrodo, juokaudamas apie šaudymus mokyklose.

Policija teigė, kad jis buvo „žinomas teisėsaugai“, tačiau kol kas neaišku, ar tai susiję su smurtiniais vaizdo įrašais, kurie buvo skelbiami „YouTube“, ar dėl kažko kito.

R. Crimo buvo suimtas po kelias valandas trukusių gaudynių, kuriose dalyvavo vietos ir federalinės valdžios institucijos. Dabar paaiškėjo, kad jo tėvas – 58 metų Bobas vyresnysis – yra vietinių delikatesų parduotuvės savininkas, kadaise kandidatavęs į mero postą, o jo mama – 48 metų Denise Pesina – kartą buvo sulaikyta įtariant smurtu artimoje aplinkoje.

Dailymail.co.uk tvirtinama, kad ji tapo mormone, kaip rašoma jos paskyroje feisbuke, moteris taip pat užsiima alternatyvia terapija.

R. Crimo turi du brolius ir seseris, jie su šeima gyvena patogiame 425 tūkst. JAV dolerių vertės name Haivudo mieste – netoli šaudymo vietos.

Be to, 2020 m. R. Crimo buvo nufotografuotas dalyvaujantis buvusio JAV prezidento D. Trumpo mitinge, apsirengęs kaip „Where's Waldo“. Pasirodė dar viena nuotrauka, kurioje įtariamasis užfiksuotas apsigaubęs D. Trumpo vėliava.

Daugiau apie įvykį skaitykite čia.

Foto galerija.: new_000259271_0

2022 07 05 13:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt