ketvirtadienis, birželio 24 d.
Kas ketvirtam žmogui JK šildytis namus yra prabanga
tiesa.com
Pixabay.com

Šalį užvaldant vis šaltesniems orams, nemažai Jungtinės Karalystės gyventojų susidūrė su problema. Jie turi apsispręsti, kas jiems svarbiau – šilti namai ar maistas?

Šokiruojanti statistika atskleidė, kad kai kuriose šalies dalyse, tokiose kaip šiaurės rytuose įsikūrę miesteliai, trečdalyje namų paspaudus šaltukui šildymas yra išjungiamas.

Beveik 28 proc. šalies gyventojų dienas leidžia šaltuose namuose, o ketvirtadalis jų teigia, kad, norėdami susimokėti už šildymą, jie turi sumažinti išlaidas maistui ir kitiems būtiniems dalykams.

Šie skaičiai atspindi vieną didžiausių regiono problemų. Už mažus atlyginimus dirbantys žmonės dažnai vos suduria galą su galu ir turi apsispręsti, kas jiems svarbiau – maistas ant stalo ar namų šiluma.

Politikė Catherine McKinnel apie šią problemą sakė: „Žmonės yra verčiami priimti žiaurius sprendimus. Vis dar sunku patikėti, kad 2019-aisiais yra žmonių, gyvenančių skurde. Valdžia privalo žengti žingsnį į priekį ir pasiūlyti programą, kuria būtų sumažinti energijos kaštai.“

„Mes neturėtume liepti žmonėms pasirinkti tarp maisto ir jų namų šildymo“, - sakė Jasonas Smithas, „MoneyExpert“ įmonės direktorius.

2019 01 24 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt