šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Kas trečias suimtas Anglijoje – imigrantas
tiesa.com

Anglijos policija atskleidė, kad per dieną sulaiko mažiausiai du šimtus užsieniečių. Antrankiai uždedami kas trečiam policijos akiratyje pasirodžiusiam imigrantui.

Per pastaruosius šešerius metus Anglijoje areštinėse laikyta daugiau nei 426 tūkst. nusikaltėlių, įtariamų rimtais nusikaltimais, tarp jų – išprievartavimu arba net žmogžudyste.

Nusikaltėlių sąrašo viršuje – lenkai ir rumunai. Jų išvis sulaikyta 83 tūkst. - tai reiškia, kad per dieną policijai į nagus pakliūna 38 lenkai ir rumunai, pranešė express.co.uk.

Kaip anksčiau rašė „Tiesa”, vienas iš aštuonių nusikaltėlių, sėdinčių Anglijos kalėjimuose, taip pat yra užsienietis. Už angliškų grotų daugiasiai tupi rumunai ir lenkai, nuo jų mažai atsilieka ir lietuviai.

Už grotų sėdantys lietuviai vos atsilieka nuo rumunų

Metropoliteno policija per metus atlieka 233 tūkst. sulaikymų ir vienas iš trijų sulaikytųjų yra imigrantas.

Išplatinta nusikalstamumo statiska tik padidino Anglijos euroskeptikų nerimą, kad dėl Briuselio propaguojamo laisvo judėjimo Europos sąjungoje principo, nusikaltėliai iš žemyno gali praktiškai netrukdomai patekti į Jungtinę Karalystę.

Vyriausiųjų policijos pareigūnų asociacijos atstovas Ianas Readheadas parlamentarams praėjusią savaitę sakė, kad iš statistikos matyti, kaip stengdamiesi išvengti arešto, nusikaltėliai iš Europos sąjungos šalių bėga į Angliją tęsti savo nešvarių darbelių.

Už griežtą imigrantų srautų ribojimą pasisakančios „Nepriklausomybės partijos” atstovas teigė, kad su dideliais imigracijos mastais didėja ir nusikalstamumas. Jo teigimu, Anglijai būtina griežtesnė nusikaltėlių kontrolė dar pasienyje, kad žagintojai ir žmogžudžiai negalėtų pasislėpti šalies viduje.

2015 03 02 10:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt