trečiadienis, sausio 27 d.
Kauno "Žalgiris" neatsilaikė priešininkų spaudimui žaisdami namuose
tiesa.com

Ketvirtadienio vakarą sausakimšoje Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusi dvikova gerokai patampė krepšinio sirgaliams nervus. Sunkiai įsibėgėję žalgiriečiai nerado jėgų atsitiesti ir suklupo prieš Viktorijos „Baskonia“ komandą.

Paulius Jankūnas taikliu dvitaškiu atidarė „Žalgirio“ taškų sąskaitą rungtynėse, tačiau spurto pradžioje nepakako. Pirmame kėlinyje dreifavę kauniečiai kėlinį užbaigė pasidavę priešininkams rezultatu 15-21.

Krepšininkams atsitiesti nepavyko ir po antrojo kėlinio. Viktorijos „Baskonia“ komanda rodžiusi didesnę koncentraciją aikštelėje į kiekvieną „Žalgiriečių“ proveržį atsakydavo žaibiškai ir rezultato iki didžiosios pertraukos išlyginti taip ir nepavyko. Po antrojo kėlinio švieslentėje sužibo skaičiai 32-54.

Varžovų stiprybė rungtynėse buvo atakos iš toli, o taškus žalgiriečiai svečiams dovanojo klysdami.

Nors varžybos ir nesiklostė taip, kaip daugelis tikėjosi, tačiau atmosfera arenoje buvo fantastiška. Net ir smarkiai pralaiminčiai komandai sirgaliai negailėjo ovacijų ir aplodismentų nuo kurių kilnojosi „Žalgirio“ arenos stogas.

Trečio kėlinio gale, kuomet skaičiai 57-70 nesuteikė daug vilties pergalei, tačiau krepšinio fanai nesiliovė skanduoti žodžio „Lietuva“.

Žalgiriečiai atidavę visas jėgas rungtynių metu nesugebėjo pasipriešinti Viktorijos „Baskonia“ komandai ir pralaimėjo rezultatu 77-97.

2017 11 16 19:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt