ketvirtadienis, liepos 9 d.
Keliaujančiųjų šiandien laukia košmaras
tiesa.com

Prognozuojama, kad gruodžio 23-ioji bus intensyviausia metų diena Jungtinės Karalystės keliuose ir viešajame transporte: daugelis ruošiasi šventiniam savaitgaliui, todėl papildomų kantrybės resursų gali prireikti net norint įveikti nedidelį atstumą.

Darbo savaitės pabaiga, šventinio sezono pradžia ir kalėdinės išvykos pas artimuosius bei draugus lems didžiulį žmonių judėjimą šalies viduje, o tai gali sukelti didžiules eismo spūstis ne tik didžiuosiuose miestuose..

Automobilininkų asociacijos (AA) skaičiavimais, penktadienį JK keliuose bus apie 12 milijonų mašinų, iki kelionės tikslo važiuojančių bent 20 mylių. Tokie sudarys daugiau nei pusę visų automobilių eismo dalyvių.

Asociacija primena, jog kai kurių JK kelių atkarpose šiuo metu atliekami remonto darbai, kurie taip pat gali sulėtinti kelionę, o visoje šalyje į Šiaurę nuo Londono jau šiandien pradės siausti audra Barbara, kurios padariniai taip pat gali apsunkinti išvyką.

„Prieš išvykdami atidžiai pasitikrinkite transporto eismo informaciją“, – patarė AA atstovas Johnas Snowlingas.

Ne alternatyva – kelionė traukiniais, įspėja BBC. Dėl didžiulio keleivių srauto ir traukinių trūkumo kelionė šia viešojo transporto rūšimi gali būti menkas malonumas. Jau penktadienį ryte kai kuriose Londono stotyse kilo sumaištis ir keleivių spūstys.

Jungtinei Karalystei prieš šventes smogs audra

2016 12 23 07:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt