antradienis, rugpjūčio 4 d.
Keturiolikmečiai žudikai užmušė mamą ir seserį, pasimylėjo, išsimaudė vonioje ir atsigulė ant sofos žiūrėti „Saulėlydžio"
tiesa.com
policijos paviešinta nuotrauka

Kim Edwards ir Lucas Markham buvo vos 14-os, kai buvo įkalinti iki gyvos galvos už Kim mamos Elizabeth ir sesės Katie nužudymus.

Vos 14 metų amžiaus Kim Edwards ir Lucas Markham tapo jauniausiais dvigubais žudikais šiuolaikinėje Jungtinės Karalystės istorijoje. Paauglių pora nužudė K. Edwards mamą Elizabeth ir jos jaunesnę seserį Katie, o teismo metu buvo palyginti su Bonnie ir Clyde. Markhamas smogė 49 metų Elizabeth į kaklą peiliu ir uždusino moterį pagalve.

Tada jis nužudė Katie, tvirtindamas, kad neturi kito pasirinkimo, kaip tik nutraukti trylikametės gyvenimą, nes bijojo, kad ši papasakos policijai, ką jie padarė. K. Edwards apklausos garso įrašas atskleidžia, kad ji girdėjo, kaip jos mama šaukėsi pagalbos, kai Markhamas ją žudė. Ji sakė: "tai, kad tai atsitiko taip greitai, suteikė man ramybę, kaip jūs žinote, tai nebuvo tarsi kankinimas ar panašiai." Ji taip pat sakė, kad jos 13-metės sesers mirtis šią išvadavo iš galimo „sielvarto“ ir „emocijų“. Tai nebuvo aistros paskatintas užpuolimas, Markhamas ir Edwards jau kurį laiką planavo žmogžudystes. Jie supjaustė savo aukų gerkles, kad jos negalėtų rėkti. Markhamas ir Edwards tikėjo, kad Kim mama Elizabeth bandė juos išskirti ir kurpė savo šėtoniškus planus vietiniame „McDonald's“. Elizabeth, pasak jos širdies draugo, bijojo dukters vaikino ir išsakė savo baimes naktį prieš lemtingą dieną, kai šis ją užmušė. Po to, kai Markhamas ir Edwards iš Spaldingo (Lincs) įvykdė žmogžudystes, jų veiksmai atgailos nerodė. Paaugliai pasimylėjo ir kartu išsimaudė vonioje prieš atsiguldami ant sofos žiūrėti filmo „Twilight“, - būtent ši dienos dalis pelnė jiems „Saulėlydžio“ žudikų vardą. Jie abu buvo pripažinti kaltais dėl žmogžudysčių ir buvo nuteisti kalėti iki gyvos galvos. Tie, kurie juos pažinojo, teigė, kad Markhamas ir Edwards buvo „neišskiriami“, o kai kurie klasės draugai juos laikė „keistuoliais“, nes jie visada būdavo kartu. Vienas iš poros draugų, Adamas Free, atviravo apie „nesveiką“ Markhamo susidomėjimą jo tėvo nužudymu. Adamo tėčiui Warrenui buvo vos 42 metai, kai jis buvo žiauriai užpultas ant savo paties namų slenksčio, kai bandė apsaugoti namus nuo paauglių gaujos. Jis mėgino pasikalbėti su gauja apie namų valdai padarytą žalą ir buvo negyvai uždaužytas metaliniu strypu. Adamas sakė: „Lukas buvo mano pusėje dėl tėčio nužudymo, bet jis norėjo vis daugiau sužinoti apie tai, kas nutiko ir kaip jie iš tikrųjų išsisuko."

2020 02 05 20:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt