trečiadienis, liepos 8 d.
Klimato kaitos protestuotojai planuoja „uždaryti Heathrow oro uostą“
tiesa.com
Twitter.com

Visą pastarąją savaitę įvairiose Londono vietose protestus rengiantys aktyvistai, pasivadinę „Extinction Rebellion“, ruošia kulminaciją: ketina „uždaryti Heathrow oro uostą“.

Juos palaikantiems asmenims išplatintame pranešime aktyvistai rašė: „Rytoj mes pakelsime kartelę. Uždarysime Heathrow oro uostą. Apgailestaujame dėl tų, kurių atostogų ir šeimos planai bus sugadinti. Mes nesiekiame užkirsti kelią jums susitikti su brangiais žmonėmis. Tačiau aviacijos industrija taip pat yra mūsų taikinys ir mes žinome, kad jie privalo imtis tam tikrų priemonių.“

Nutekintame pranešime protestuotojai prašo visų juos palaikančių asmenų susitikti penktadienį 8 val. ryto netoli Heathrow oro uosto esančioje degalinėje.

Tačiau tai, kaip pasirodo, gali būti tik gandai. Metro.co.uk „Extinction Rebellion“ priklausanti Jayne Forbes sakė: „Mačiau tai, tačiau kol kas, kiek pati žinau, apie tai dar tik kalbama. Kaip ir visos organizacijos, mes turėjome daugybę planų, tačiau ne visus juos įgyvendinome. Nežinau ar tai tik planas, ar jau ruošiamasi jį įgyvendinti.“

Velykų savaitgalį Heathrow oro uoste planuojama aptarnauti rekordinį 868 tūkst. keleivių skaičių.

Oro uosto atstovai bendradarbiauja su pareigūnais ir bando išvengti galimų protestų, galinčių sutrikdyti oro uosto veiklą. „Nors mes gerbiame taikius protestus ir palaikome kovą su klimato kaita, nesutinkame, kad keleivių taip lauktų Velykų atostogų planai būtų sutrikdyti“, – sakė oro uosto atstovas.

2019 04 19 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt