penktadienis, rugsėjo 25 d.
Kornvalyje suvartojusi MDMA mirė penkiolikmetė
tiesa.com
asmeninis albumas

Paauglės vardu Shakira Pellow iš Camborne, Cornwallio mama sakė, kad jos duktės mirtis turėtų būti rimtas priminimas kuo visa tai gali baigtis tiems, kurie kiša pirštus prie narkotikų.

Žiniasklaidos žiniomis, mergaitė pasakė draugams, kad jau gers, įsimetė tris MDMA tabletes į burną ir… Mirė.

Tabletės paauglę panardino į komą ir, kad ir kaip atkakliai kovojo gydytojai, mergaitės nebepavyko išgelbėti. Paauglė tabletes suvartojo parke, netoli namų.

Policijos žiniomis šios tabletės buvo pažymėtos žodžiu Duplo - taip vadinasi vienas labiausiai paplitusių vaikiškų kaladėlių konstruktorių.

Į ligoninę su mergina buvo pristatyti dar trys penkiolikmečiai, jų gyvybes medikams pavyko išsaugoti. Shakira mirė nuo daugybinio organų sistemų nepakankamumo, jai keliskart sustojo širdis.

Įvykis įvyko 2018 metų liepos 6 dieną. Policiją į įvykio vietą apie 22:38 vietos laiku iškvietė greitosios medicinos pagalbos darbuotojai, kuriems prireikė pagalbos su grupe paauglių, kenčiančių nuo narkotikų poveikio.

Mergina mirė ligoninėje, 10:15 valandų ryto. Mirties laikas paskelbtas po to, kai atlikus gerokai ilgesnį nei įprasta gaivinimo procesą mergina neatsigavo. Jai nustatytas MDMA perdozavimas.

Manoma, kad narkotikus vaikams pardavė Joshua Ward, 18-kos metų amžiaus, ir Oakley Willoughby, taip pat 18-kos, jie teisme pasirodys kitą savaitę, kaltinami A klasės narkotinių medžiagų laikymu su ketinimu platinti.

2019 07 06 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt