ketvirtadienis, liepos 9 d.
Kovotojas C. McGregoras dėl telefono atsidūrė policijos areštinėje
tiesa.com
Twitter.com
Conoras McGregoras

JAV policija sulaikė UFC kovotoją Conorą McGregorą, kuris Majamyje šventė savo mamos 60-ąjį gimtadienį.

Kaip skelbia Mirror.co.uk, Turner Guilford Knight pataisos centre airis sportininkas buvo laikomas su 12500 dolerių užstatu. Pasak Majamio policijos atstovų, kovotojas kaltinamas apiplėšimu ir baudžiama kriminaline veikla.

Rašoma, jog C. McGregoras iš rankų jėga išplėšė, numetė ant žemės ir užlipo ant 22-ejų gerbėjo Ahmedo Abdirzako mobilaus telefono, kuriuo vaikinas fotografavo sportininką.

Sportininko advokatas patvirtino, kad netoli Majamyje esančio „Liv“ klubo C. McGregoras įsivėlė į konfliktą.

Šiuo metu sportininkas Majamyje ruošiasi sugrįžimui į kovos ringą. Jungtinėse Amerikos Valstijose kompaniją jam taip pat palaiko jo mylimojo Dee Devlin ir sūnus Conoras Jr.

C. McGregoras policijos sulaikytas praėjus vos kelioms dienoms po to, kai baigėsi jo lygtinio nuteisimo laikotarpis už pernai Niujorke įvykdytą išpuolį prieš į UFC renginį autobusu atvykusius asmenis.

Sportininkui kalėjimo kameros išvengti pavyko, tačiau jis turėjo atlikti viešuosius darbus, lankyti pykčio valdymo pamokas. Jei C. McGregoras būtų sulaužęs lygtinio nuteisimo taisykles, jis būtų atsidūręs už grotų.

Tačiau tai ne vieninteliai kontraversiškai vertinamo 30-mečio kovotojo incidentai. Spalį Nevados valstijos atletų komisija pusei metų suspendavo sportininką už tai, kad šis po kovos ringe įsivėlė į muštynes.

2019 03 12 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt