ketvirtadienis, birželio 4 d.
Kraupią avariją stebuklingai išgyvenęs 97-erių metų amžiaus Princas Filipas nebeturės vairuotojo pažymėjimo
tiesa.com
facebook nuotrauka

Po siaubingos, neseniai įvykusios avarijos ir „atsakingo apsvarstymo”, 97-erių metų sulaukęs Princas Filipas atsisakė savo vairuotojo pažymėjimo, praneša Bekingemo rūmai.

Stebuklingai, Sausio mėnesį avarijos metu apsivertus jo vairuojamam automobiliui, princas liko nesužeistas.

Avarija įvyko A149 greitkelyje Babingley, Norfolke. princas Filipas buvo įkalintas mašinoje, ir, pasak gelbėtojų, atvykusių į įvykio vietą kartojo: „mano kojos! Kur aš turėčiau dėti Savo kojas?”. Liudininkai pasakojo, kad 97-erių metų princas po avarijos atrodė smarkiai sukrėstas, aplink mėtėsi automobilių nuolaužos.

Bekingemo rūmai teigė, kad princas priimė sprendimą atsisakyti savo vairuotojo pažymėjimo pats ir nuo šiol naudosis vairuotojo paslaugomis. Jo vairuotojo pažymėjimas nustojo galioti šiandien.

Princas atsiprašė moters, kurios automobiliui susidūrus su jo vairuojamu Land Rover markės automobiliu jai prireikė skubios medikų pagalbos. Moteris sulaukė asmeninio laiško nuo Edinburgo Kunigaikščio Princo Filipo, kuriame jos buvo atsiprašyta už patirtą žalą.

Emmai Fairweather, 46-erių metų vienišai mamai avarijos metu lūžo riešas. Moteris šį sužeidimą apibūdino kaip sukėlusį agoniją bei gerokai apsunkinusį jos gyvenimą: „noriu, kad jis žinotų kaip smarkiai tai paveikė mano gyvenimą. Niekada nesu turėjusi darytis operacijos, o ta titano plokštelė mano kūne liks visą gyvenimą”.

Moteris sieks už patirtus sužalojimus iš Princo Filipo prisiteisti pinigų.

2019 02 10 16:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt