pirmadienis, gegužės 25 d.
Kraupiai sumušta palatos draugės už knarkimą motina mirė Hullo ligoninėje
tiesa.com
facebook nuotrauka

Kaip manoma, Eileen Bunting užpuolusi moteris surišo duris užklotu, kad šios neatsidarytų prieš smogdama šiai į galvą Hull Royal Infirmary.

Moteris mirė tepraėjus kelioms dienoms po to, kai buvo užpulta kitos pacientės, „nes knarkė”.  

65-erių metų amžiaus Eileen Bunting, kaip manoma, viduryje nakties buvo užpulta, jai į galvą daužyta buvo puoduku. Ją užpuolė palatoje kartu gulėjusi pacientė.  

E. Bunting slaugiusios seselės jos šeimai sakė, kad ją užpuolusi pacientė surišo duris, kad niekas negalėtų įeiti į palatą.  

Žuvusiosios sūnus tiki, kad ataka, po kurios jo mamai prireikė net 14-kos siūlių buvo iš anksto suplanuota.  

Jis teigia, kad durys buvo surištos taip, kad jų nebūtų galima atidaryti, o seselės žiauriąją moterį rado stovinčią virš jo motinos su puoduku rankoje.  

Policija tiria įvykį, į ligoninę jie buvo iškviesti 03:45 vietos laiku kovo 22 dieną.  

Eileen Bunting buvo 47 metus santuokoje su savo jaunystės meile Philipu, kuriam plyšta širdis dėl išgyventos situacijos.  

Jis teigė, kad ir naktį prieš įvykį dar viena pacientė teigė, kad galop jo žmoną mirtinai sumušusi moteris siuto dėl Eileen knarkimo.  

„Tą naktį ji išgėrė migdomųjų, tą naktį ją ir užpuolė. Aš žinau, kad tai įvyko dėl jos knarkimo. Žinau, kad tai ir yra priežastis.  

Ji dieną turėjo grįžti namo. Po to kai ją užpuolė, jos būklė labai pablogėjo. Ją paleido dieną po to, bet jai pasidarė dar blogiau, tad ją dar kartą paguldė. Vos po poros dienų mums pranešė, kad jai liko gyventi tik kelios dienos.”

2019 05 01 11:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt